line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головне завдання - забезпечення виконання дохідної частини місцевих бюджетів


В приміщенні районної державної адміністрації проведено засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів під головування Столбового І.М., голови райдержадміністрації. У засіданні комісії прийняли участь керівники органів місцевого самоврядування, керівники сільськогосподарських підприємств та фізичні особи, які використовують землі без правовстановлюючих документів.

До порядку денного були винесені питання щодо сплати податку на доходи фізичних осіб з оренди земельних ділянок (ПАЇ) та відшкодування втрат бюджету за використання земельних ділянок та ділянок водного фонду без правовстановлюючих документів.

Під час засідання голова райдержадміністрації Столбовий І.М. зазначив, що головним завдання, на даний час, є забезпечення виконання дохідної частини місцевих бюджетів. Для цього потрібно задіяти всі існуючі резерви. Це по-перше, сплата податку на доходи фізичних осіб з оренди земельних ділянок, по-друге, притягнення до сплати землекористувачів.

За підсумками засідання комісії були прийняті рішення зобов’язати землекористувачів відшкодувати суми втрат місцевих бюджетів до кінця року, прискорити виготовлення технічної документації для укладання договорів оренди земельних ділянок та здійснити сплати до кінця жовтня 2013 року податок на доходи фізичних осіб з оренди землі до місцевих бюджетів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь