line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині за день висадили 40 тисяч дерев

thumb-article-564x376-f831До екологічної акції в межах проєкту «Озеленення України» долучилися голова ХОДА Олексій Кучер та народні депутати України.

 

 

 

 

 

  Акція з висадження мільйону дерев у межах глобального екологічного проєкту «Озеленення України» відбувається в усій країні. Ця акція є частиною глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу.

  Олексій Кучер відвідав Жовтневий лісгосп Васищевського лісництва. Тут на території 0,3 га голова ХОДА разом з народними депутатами, лісниками, школярами та волонтерами взяв участь у висаджуванні дерев.

  «Це вкрай важлива акція, тому що у своїй роботі ми акцентуємо увагу на розвитку екологічного напрямку. Звісно, що екологія залежить від наших зелених насаджень, - зауважив Олексій Кучер. - Ви знаєте, що відбувалося при попередній владі, я відверто про це буду говорити, - скільки лісів було вирубано. Тепер ми просто зобов’язані поповнити новими саджанцями наш лісовий фонд».

  Директор Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Скляров нагадав, що ця акція мала відбутися в березні цього року, але її проведення перенесли на осінь.

  «Так само як по всій країні, на теренах Харківщини висаджені в цей день близько 40 тисяч сіянців сосни звичайної та дуба черешчатого приблизно на площі майже 8 тисяч га. Для цього у нас вирощується посадковий матеріал із закритою кореневою системою та відкритою. Зараз на цій площі висаджуємо сіянці сосни звичайної із закритою кореневою системою, яка дасть можливість майже стовідсоткового приживлення», - розповів головний лісівник області.

  До акції радо доєдналися юні лісівники Утківського шкільного лісництва Харківського району. Вони розповіли про допомогу, яку вони надають лісівництву в межах шкільного юнацького природоохоронного руху.

  «Ми допомагаємо Жовтневому лісництву з вирощуванням сіянців сосни звичайної, доглядаємо за сіянцями лісових культур у лісорозсаднику шкільного лісництва. Ми кожного року беремо участь у створенні нових лісонасаджень. На сьогодні нами висаджено вже 11 га лісу й лісосмуг. Також ми провели ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, масове збирання та здавання на перероблення твердих побутових відходів. Провели разом з лісником патрульні рейди з боротьби із засміченням лісів та охорони ялинок», - доповіли про проведену роботу юні лісівники.

  Як зазначив Віталій Скляров, від допомоги лісівники Харківщини ніколи не відмовляються. Також він додав, що в масштабах України акція матиме великий успіх, адже до надбань лісівників, які щороку висаджують мільйони дерев, додається ще один мільйон лісових насаджень.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь