line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Віталій Карабанов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району

rda panorama 119 жовтня голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов провів апаратну нараду з керівниками  структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

 

 

 

 

  На нараді були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, які проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

  Під час наради особливу увагу було приділено питанню підключення на поточному тижні до опалення закладів соціальної сфери. Голова району підкреслив, що персональну відповідальність за неналежне підключення опалення несуть керівники відповідних структурних підрозділів.

  В ході апаратної наради головою районної державної адміністрації наголошувалось на вирішенні питань утримання місць складання та зберігання виробничих біологічних відходів ТОВ «Курганський бройлер» та контролю за епідемічною ситуацією з COVID-19 в районі.

  Крім того голова районної державної адміністрації акцентував увагу керівників відповідних служб на проведенні, після місцевих виборів, дезінфекції приміщень навчальних закладів району, в який розташовувалися дільничні виборчі комісії.

  Також очільник району рекомендував керівництву філії ВАТ «Харківгаз» здійснювати виїзді прийоми в населених пунктах району з метою вирішення існуючих проблемних питань.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь