line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За останній рік завдяки фахівцям із соціальної роботи на Харківщині виявлено в 6 разів більше сімей, які потребують допомоги

Про це сьогодні в ході прес-туру представників ЗМІ до дитячого містечка «Отрадне» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.

«Сьогодні ми маємо високий центр ініціатив - Президента України, який започаткував і тримає на контролі цілий ряд соціальних ініціатив, що стосуються уразливих сімей, дітей-сиріт і всіх тих, хто потребує державної допомоги. Це дуже важливо, оскільки ініціатива перебуває на контролі у перших осіб держави – у Президента, Кабінету Міністрів, Міністерства соціальної політики. Завдяки цьому пішли реальні кроки щодо реалізації цих ініціатив», - сказав Ігор Шурма.

За його словами, для виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, минулого року було ухвалене рішення про введення понад 20 тис. фахівців з соціальної роботи. В Харківській області було введено 658 посад для таких фахівців. На сьогоднішній день їх основним обов’язком є виявлення людей, які потребують соціальної допомоги.

«Завдяки цьому ситуація змінюється кардинально. Тому що за останній рік ми почали виявляти таких сімей у 6 разів більше. Фахівцями з соціальної роботи було здійснено 118 тис. візитів, у 65 тис. сімей були виявлені ознаки складних життєвих обставин. Усім цим сім’ям був запропонований соціальний супровід, і на сьогодні понад 3 тис. сімей зняті з соціального супроводу у зв’язку з подоланням таких життєвих обставин», - підкреслив Ігор Шурма.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal