line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Віднині до будівлі ХОДА можна пройти за електронними документами

thumb-article-900x600-d559Як на практиці працює застосунок «Дія» на вході у будівлю на вул. Сумській, 64, протестував голова ХОДА Олексій Кучер.

 

 

 

 

 

  Керівник області пройшов у будівлю, маючи лише гаджет із застосунком.

  «Ми забезпечили можливість проходити через пункт пропуску в ХОДА, ідентифікуючи особу через QR-код за допомогою застосунку «Дія». Харківська облдержадміністрація наразі - єдиний і перший заклад на території регіону, який впровадив таку систему. Хочу звернутися до наших жителів: якщо ви користуєтеся «Дією», то маєте можливість не носити з собою паперові документи. Це зручно: ви прибули, вас ідентифікували, і ви далі проходите у своїх справах», - розповів Олексій Кучер.

  Керівник області відзначив, що Президент України Володимир Зеленський наголосив, що вже до вересня 2021 року органи державної влади повинні відмовитися від усіх паперових документів.

  За словами директора Департаменту цифрової трансформації регіону ХОДА Артема Ткаченка, процес впровадження нової системи запущено Кабінетом Міністрів України, щоб поступово відмовитися від використання паперових та пластикових документів при ідентифікації особи.

  «Користуватися цим застосунком зручно і безпечно для громадян, тому що при зчитуванні охоронець не має змоги зробити ані скріншоту, ані зберегти ідентифікаційні дані людини, яка потрапляє у будівлю. Це неможливо на рівні системи. Тож персональні дані людини не будуть розголошені», - повідомив Артем Ткаченко.

 Запровадження ідентифікації особи за допомогою застосунку «Дія» - це перший крок на шляху до повної цифровізації роботи ХОДА, вважає Артем Ткаченко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь