line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З 2 листопада учні 1-4 класів Харківщини підуть до школи

thumb-article-900x600-4a8dУсі інші школярі займатимуться дистанційно. Таку ініціативу ХОДА підтримали на Державній комісії з питань ТЕБ та НС.

 

 

 

 

 

  З 2 листопада на території Харківської області почне діяти нове карантинне зонування. У «червоній» зоні залишаються Богодухівський, Золочівський райони та місто Харків. Починаючи з 2 листопада, Лозівський, Первомайський райони та місто Люботин, які раніше були у «червоній» зоні, переходять до «помаранчевої».

  У розмові з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим заступник голови ХОДА Тарас Пастух повідомив, що, проаналізувавши динаміку захворюваності в Харківській області за останній тиждень, можна відзначити позитивні тенденції.

  «Кількість тестувань у нас за вчора була 3300 – це рекорд, але кількість підтверджених випадків залишається на тому ж рівні, навіть починає зменшуватись», - повідомив Тарас Пастух.

  Він звернувся до Державної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням дозволити навчання у школах області учнів 1 - 4 класів.

  «Ми всі школи переводимо на дистанційне навчання, навіть там, де є «помаранчева» зона в районах. Але діти 1- 4 класів – це ті діти, які ще не можуть повною мірою самостійно користуватися комп’ютерною технікою, сама методика навчання інша», - зазначив Тарас Пастух.

  Максим Степанов погодився внести зміни до рішення комісії та дозволити учням 1 - 4 класів відвідувати навчальні заклади при умові дотримання всіх належних карантинних обмежень у школах області.

  «Що стосується закладів освіти Харківської області - ми можемо підтримати з урахуванням того, що ви сьогодні проведете відповідне засідання регіональної комісії», - сказав Максим Степанов.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь