line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Театр імені Т.Г. Шевченка співпрацює з районами Харківської області


Про це в програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Харківського державного академічного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Маргарита Сакаян. За її словами, з метою реалізації в регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг театр здійснює співробітництво з районами Харківської області, серед яких Чугуївський, Дергачівський, Шевченківський та Краснокутський, а також місто Люботин.

«Ми до них їздимо, також і вони до нас приїжджають. Організовуються спільні творчі зустрічі, після яких відбувається перегляд нашої вистави. Вони відвідують наш театральний музей, і ми розповідаємо їм історію театру. В цьому плані ми дуже активно працюємо», - повідомила Маргарита Сакаян.

Також вона додала, що не завжди матеріально-технічна база в районних центрах відповідає потребам театру.

«Серед наших вистав є такі, що пов'язані з наявністю сучасної стаціонарної технічної апаратури - це світлова, звукова апаратура. Матеріальна база наших районних центрів не завжди відповідає потребам нашого театру. Але, все ж таки, театр не рідко виїжджає з виставами в районні центри, а також організовує колективні поїздки глядачів з районів на наші вистави», - розповіла вона.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь