line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Харківська область - один з лідерів з інформатизації бібліотечної мережі


Про це під час зустрічі з працівниками Куп'янської центральної районної бібліотеки розповів директор Департаменту культури і туризму Дмитро Кузнєцов. За його словами, у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, в Харківській області з 2010 року розпочався процес інформатизації сфери культури і на сьогоднішній момент вже можна говорити про досить серйозні результати.

 

 

«Харківська область в даний момент є лідером з надання послуг через інтернет. Куп'янський район у цьому відношенні має теж дуже серйозні показники. Інтернет для нас - це інформаційна артерія. За допомогою нього ми хочемо розвивати нові технології, хочемо навчитися шукати грантові проекти, тобто залучати позабюджетні кошти», - повідомив Дмитро Кузнєцов.

 

Завдяки проекту «Бібліоміст» всього 118 бібліотек Харківської області отримали близько 400 комп'ютерів, в тому числі бібліотеки Куп'янського району.

 

«Сьогодні вже до трьох сільських та однієї районної бібліотеки Куп'янського району приєдналися ще 8 сільських бібліотек. Незабаром ще 3 бібліотеки отримають комп'ютери. Це досить серйозна заявка для того, щоб протягом 2014 року закрити це питання по району в цілому», - розповів перший заступник голови Куп'янської РДА Володимир Білозерський.

 

Довідка. Програма «Бібліоміст» працює в Україні з 2008 року. Основна мета - розширення доступу до інформації через Інтернет, модернізація та впровадження інноваційних технологій в роботу публічних бібліотек. За 4 роки 1800 бібліотек України отримали більше 6000 одиниць комп'ютерної техніки. Проект «Бібліоміст» працює в 10 країнах світу. На його фінансову підтримку фонд Білла і Мелінди Гейтс виділив більше 25 млн. доларів США.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal