line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині медичним оглядом охоплено всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни


Про це розповів під час прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма. За його словами, у 2010 році було поставлено завдання створити реєстр стану здоров’я інвалідів і учасників війни.

 

 

 

 

«У 2010 році така робота була проведена і вже під кінець року ми поставили завдання 100%-го охоплення медичним оглядом кожного інваліда та ветерана Великої Вітчизняної війни. Крім того, ставилася ціль проведення амбулаторного, електрокардіографічного, флюорографічного обстеження. Крім цього, складаються заключні акти і виписується на рік план роботи для поліклінічної служби по медичному обслуговуванню цих людей, так звані індивідуальні плани, які передбачають і стаціонарне, і амбулаторне, і санаторно-курортне лікування. У Харківській області доволі тривалий період часу існує реальна проблема забезпечення медикаментами людей саме цієї категорії, і я вважаю, що позиція обласної державної адміністрації з цього питання фактично врятувала від банкрутства наше комунальне підприємство «Аптечний склад». Тому що саме в аптеках і пунктах від нашого аптечного складу сьогодні обслуговуються ці категорії громадян, для них встановлена реальна знижка від 5% до 20% на ліки та товари медичного призначення», - розповів Ігор Шурма.

 

Також він зазначив, що у Харківській області збережена мережа ветеранських аптек. Всього по області працює 44 аптеки, в м. Харкові працює 6 аптек.

 

«За 9 місяців ми провели аналіз в цих аптеках. Знижками і пільгами скористалися 12900 ветеранів Великої Вітчизняної війни. Вони отримали знижки на суму практично 1 млн. грн.», - сказав він.

 

Ігор Шурма підкреслив, що дана робота проводиться в регіоні в рамках виконання завдань Президента України щодо поліпшення соціального і медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal