line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Харківська область відкрита для різних національностей


Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

«Харків і область традиційно були, є і, я впевнений, будуть територіями, де абсолютно спокійно і комфортно проживають люди різних національностей і народностей. Мало того, що у нас практично не було конфліктів на національному грунті, так у нас ще завжди існувала можливість зберегти і показати всі культурні особливості і відмінності кожній національності і кожному народу, який проживає на території Харківської області», - повідомив Михайло Добкін.

 

 

Також він зазначив, що правоохоронна система стоїть на охороні всіх загальнолюдських завоювань.

 

«Ми неодноразово подавали у різних ситуаціях такі уроки терпимості, які в якості прикладу можна було б демонструвати для цілих держав і народів. У нас реалізуються завдання Президента України про зміцнення міжнаціонального порозуміння. Сьогодні абсолютно спокійно забезпечена можливість вільного віросповідання представникам різних релігійних громад, церков і рухів», - заявив губернатор.

 

Він підкреслив, що для того, щоб дати можливість реалізуватися великій кількості людей різних національностей, які шанують і зберігають століттями свої традиції, в області проводиться безліч заходів. Наприклад, наступного року планується проведення фестивалю національних культур «Слобожанський віночок».

 

«З'явиться ще одна добра традиція, ще один фестиваль, який буде однією з культурних візитних карток нашого краю. Для того, щоб мати можливість витрачати на підтримку національних громад і культур, багатонаціональної нашої громади кошти обласного бюджету, ми плануємо ухвалити програму національно-культурних товариств Слобожанщини», - додав Михайло Добкін.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal