line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ритми часу


Так називався фестиваль-конкурс танцю, який минулої суботи вперше проходив на Балаклійщині. Це свято зібрало в районному Будинку культури дитячі хореографічні колективи зі всієї Балаклійщини.

 

 

Конкурс, учасниками якого стали дев’ять дитячих хореографічних колективів нашого району – з П’ятигірського, Савинець, Вербівки, Яковенкового, Бригадирівки, Пришиба, Савинець, Гусарівки та Залиману,– подарував глядачам та представницькому журі добрий настрій і заряд енергії на весь день. Вальс і кадриль, український танок та сучасні ритми, зворушливі па наймолодших танцюристів та грація і професійність, яку продемонстрували старші, – все це разом викликало бурхливі оплески.

 

 

А потім, за правилами конкурсної програми, настав час підведення підсумків і на сцену були запрошені голова журі директор Будинку культури Володимир Літвін, директор Балаклійської дитячої музичної школи Ольга Кривич та керівник танцювального колективу «Глорія» Центру дитячої та юнацької творчості Любов Онуфрієнко, які подякували керівникам хореографічних колективів, організаторам фестивалю за естетичне виховання дітей та їхній розвиток. Потім настала довгоочікувана мить нагородження. Дипломом відділу культури Балаклійської районної державної адміністрації за перше місце в районному фестивалі-конкурсі «Ритми часу» та подарунком нагороджено молодшу групу танцювального колективу «Незабудка» П’ятигірської музичної школи, за друге місце – Тетяна Парфанюк та Владислав Савченко, танцювальний колектив «Фантазія» Бригадирівського сільського Будинку культури, третє місце між собою розділили молодша група танцювального колективу «Легенда Денс» Пришибського сільського клубу та молодша група танцювального колективу «Дебют»  Савинського Будинку культури.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь