line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Забезпечення національної злагоди – одне з найголовніших завдань освітніх закладів району`

IMG 3974
Про це сьогодні в ході робочої наради, в рамках реалізації у регіоні завдань Президента України В.Ф. Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, зазначила заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М.

 

 

У роботі наради прийняли участь  заступник голови районної ради Чуприн В.В., відповідальні працівники райдержадміністрації, представники освітніх і культурних закладів, установ району та районні засоби масової інформації.

 

За статистичними даними, у національному складі населення району переважна більшість українців. Найчисельнішими є представники  етнічних спільнот: росіяни, білоруси, євреї, вірмени, азербайджанці, грузини,  молдавани, туркмени, роми, болгари, греки.

 

“Районна державна адміністрація спрямована на практичну реалізацію законодавства у сфері міжнаціональних відносин, культурно-просвітницьких, мовно-освітніх, інформаційних та інших потреб національних меншин. З метою задоволення освітніх потреб національних меншин в районі функціонує три російськомовні дошкільні навчальні заклади та пʼять загальноосвітніх закладів, в яких навчання здійснюється на російській мові“, – повідомила під час наради заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М.

 

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Капусти А.Я., з метою профілактики поширення ксенофобських і расистських проявів серед дітей та учнівської молоді, формування толерантності та поваги до культури, мови, історії, звичаїв та традицій людей різних національностей в загальноосвітніх навчальних закладах району постійно проводиться інформаційно-освітня та попереджувальна робота:  виховні години, бесіди, години спілкування та лекції.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь