line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відкриття книжкової виставки

IMG 8471
В приміщенні Балаклійської районної центральної бібліотеки, в рамках реалізації у регіоні завдань Президента України В.Ф. Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, за участі заступника голови райдержадміністрації Панасенко В.М. відбулось урочисте відкриття  книжкової виставки та виставки творчих робіт дітей різних етнічних спільнот району “Ми - діти планети Земля“.

 

Як зазначила завідувач сектору культури райдержадміністрації Пересічанська В.І., з метою реалізації державної політики щодо захисту прав і свобод національних меншин, зменшення злочинності із проявами ксенофобської нетерпимості і ненависті відповідні виставки відкриті у більшості бібліотечних закладах району. У Балаклійському краєзнавчому музеї розпочато пошук культових та обрядових речей, релігійних книг, інвентарю, архівних матеріалів, пов’язаних із життям різних етносів, що населяли наші землі протягом століть. Діє постійна виставка “Історія однієї розкопки“.

 

Під час виставки заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М. акцентувала увагу присутніх на тому, що відповідні заходи сприятимуть покращенню відносин між представниками різних національностей, формують повагу до історії, культури, мови, звичаїв і традицій представників різних національностей, які проживають на території району.

IMG 8440

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal