line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ


Харків, Балаклія, Ізюм, Первомайськ, Лозова, Донецьк та районний центр цієї області Слов’янськ –  з цих міст та районів минулої суботи до нашого міста приїхали учасники традиційного, а цього року вже 26-го, легкоатлетичного пробігу, присвяченого пам’яті  видатного полководця, маршала Радянського Союзу Г. К. Жукова.

У змаганнях брали участь 150 учасників віком від шести років, це наш маленький балаклієць Роман Штефан, а найстаршою стала харків’янка Алла Будник, якій виповнилося сімдесят п’ять.

 

У ході урочистого відкриття пробігу до його учасників з побажаннями перемог звернулися ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Супрун та завідувач сектора з питань фізкультури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації Вадим Пархоменко. Також одним із почесних гостей цього свята спорту став віце-президент Федерації Харківської області з легкої атлетики Віктор Заболотний. Ділячись своїми враженнями, Віктор Васильович відзначив високий рівень організації та висловив подяку організаторам від федерації, яку він очолює. «Я маю надію, що й інші міста Харківської області візьмуть за приклад Балаклію і теж будуть проводити такі пробіги, які дають новий імпульс любителям бігу. Крім того, ця тема нині є актуальною, адже сьогодні ми стоїмо напередодні визначної в легкоатлетичному спорті події: в квітні наступного року вперше в Харкові відбудеться Міжнародний марафон, на який приїдуть легкоатлети з усього світу. Ця подія є визначною, адже такі великі марафони є своєрідною візитівкою на світовій арені, для міст, в яких вони проводяться. Наприклад, серед відомих Лондонський, Мюнхенський, Пекінський та інші, наступного року до них приєднається і Харківський. Тому я вважаю, що такі пробіги, як балаклійський, який уже багато років збирає разом любителів бігу як нашого регіону, так й інших, повинні стати традиційними і, наче маленькі струмочки, влитися в велику річку легкоатлетичного руху», – зазначив Віктор Заболотний.

 

Після урочистої частини для його учасників головним суддею пробігу Аллою Решетняк був даний старт і спортсмени вирушили двома дистанціями: два з половиною та п’ятнадцять кілометрів. Після того, як останній учасник перетнув фінішну пряму, відбулося нагородження переможців та учасників спортивного свята грамотами, медалями та цінними подарунками. Організатори пробігу щиро дякують спонсорам, за підтримки яких відбулися ці змагання, а саме Балаклійській районній організації Партії регіонів, ПАТ «Балаклійське ХПП» та офіційній роздрібній мережі «Екіпаж». 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь