line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Україна має потребу в людях з активною громадською позицією. Михайло Добкін


Сьогодні на обласному телебаченні відбулвся ефір зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з членами Правління громадської ради при ХОДА, яка проходила у форматі «Чай з губернатором».

Під час неї обговорювалися питання реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики, а також побудови сильного громадянського суспільства, яке матиме можливість через громадські інститути контролювати владу і керувати територіями.

 

Михайло Добкін зазначив, що в Європі вже давно звикли до активного громадянського суспільства, якого дуже сильно не вистачає Україні. Він зазначив, що в Україні так до кінця і не вдалося сформувати таке суспільство. В даний час владою та громадськими організаціями спільно вирішується питання побудови вільної правової держави, де кожна людина, незалежно від її походження і статусу, відчула б себе невід'ємною частиною сильної держави і сильного суспільства.

 

«У новому проекті Конституції, який розробляє Конституційна Асамблея, нарешті підійшли до формування найпершої ланки в адміністративно-територіальному устрої – до того, що слід спиратися на громади і не обмежувати їх ні в економічному, ні в географічному плані. Сама громада повинна формувати уклад життя і обирати, спираючись на свою податкову базу, які делеговані державою повноваження вона здатна виконати. Решту делегованих повноважень виконуватиме районна, міська чи обласна влада. На мій погляд, цей шлях найвірніший, але для цього громада повинна володіти певними знаннями та активною громадянською позицією», – підкреслив губернатор.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь