line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Громадська рада при ХОДА допомагає здійснювати взаємовигідне співробітництво влади та громадських організацій


Про це сьогодні в ході прес-конференції заявила голова Громадської ради при Харківській ОДА Ірина Давидова. За її словами з метою реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики в регіоні створено Громадську раду при ОДА. Вона складається з 132 членів організацій, які працюють в 11 комітетах.

«У своїй діяльності ми намагаємося взаємодіяти різними формами, які нам передбачені відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів, з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Головне в діяльності нашої Громадської ради – робота в комітетах, які сформовані з найактуальніших питань, для того, щоб брати участь, використовуючи досвід конкретних громадських організацій, які увійшли до Громадської ради, у реалізації регіональних програм», - сказала Ірина Давидова.

 

Також вона зазначила, що основний кістяк Громадської ради при ОДА складається з грамотних фахівців, свого роду експертів, які можуть брати участь в аналізі документів і розробці законодавчих актів, як на місцевому рівні, так і на державному.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь