line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Влада і громада Балаклійщини поглиблюють взаємодіюIMG 8644

В приміщенні районної державної адміністрації проведено розширене засідання громадської ради при райдержадміністрації за участі Координаційної ради представників районних  осередків політичних партій при голові  районної державної адміністрації.

 

 

 

Розширене засідання громадської ради при райдержадміністрації відбулось в рамках реалізації в регіоні завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики. У засіданні прийняли участь голова райдержадміністрації, голова Координаційної ради представників районних  осередків політичних партій при голові районної державної адміністрації Столбовий І. М., голова районної ради Масельський С.І.,  Балаклійський міський голова Літвінов О.М., лідери районних осередків політичних партій, громадських організацій, керівники підприємств, установ району, правоохоронні органи та районні засоби масової інформації.

 

“Взаємодія держави з громадянським суспільством на основі партнерства необхідна для розвитку України як правової, демократичної і соціальної держави. Тільки при налагодженій дієвій комунікації та конструктивній взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю можливе вирішення найважливіших, актуальних питань району“, - акцентував увагу присутніхв ході засідання голова райдержадміністрації Столбовий І.М.

 

На порядок денний розширеного засідання було винесено два питання: про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців поточного року та про підготовку й відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

У ході засідання представниками політичних партій піднімалися питання щодо проведення громадських слухань, позиції районної ради щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС та інші. На всі порушені питання дали відповіді  голова райдержадміністрації, голова Координаційної ради представників районних  осередків політичних партій при голові районної державної адміністрації Столбовий І. М., голова районної ради Масельський С.І.

IMG 8643IMG 8648

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь