line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ЗАВТРА - ДЕНЬ ДЕНЬ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ′ЯЗКУ

Шановні працівники радіо та зв′язку !

 

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Сьогодні неможливо уявити життя без сучасних засобів комунікації та інформаційних технологій. Інтернет, телефон, телебачення і радіо відкривають безмежні можливості для спілкування та об’-єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами. Ви стираєте кордони між країнами, забезпечуєте розвиток суспільного прогресу та розбудову демократичного суспільства. Ми вдячні вам, адже щоденно ви приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

 

Віримо, що й надалі працівники радіо та зв’язківці докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’-єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події регіону.

 

Бажаємо вам професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, здоров’я вам і вашим родинам!

 

  

Голова 

Балаклійської районної

державної адміністрації 

І. Столбовий

Голова 

Балаклійської

районної ради

 С. Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal