line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ДПІ повідомляє

 


Майже 6000 платників скористалися адміністративними послугами Центру обслуговування платників Балаклійщини

 


    

 

 

Найбільш популярною адміністративною послугою серед відвідувачів Центру є видача облікових карток платника податків ("ідентифікаційного номера") та внесення відповідного запису до паспорту громадянина у разі відмови від реєстраційного номера через релігійні переконання. Протягом січня-жовтня 2013 року більше 3700 громадян звернулися за отриманням цієї послуги до центру обслуговування платників податків.

Затребуваними сервісами серед платників є також видача свідоцтва платника єдиного податку (з початку року видано більше 570), реєстрація РРО (зареєстровано 98 касових апарати).

Загалом із початку цього року адміністративними послугами центру обслуговування платників ДПІ скористалися майже6000 платників.

Понад 81% касової техніки вже передають звітність дистанційно

До Системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій Міндоходів підключено майже 197 тис. одиниць касової техніки. Це складає понад 81% від загальної кількості реєстраторів.


Власники цієї техніки вже спілкуються з органами доходів і зборів дистанційно, оскільки вся звітність автоматично передається до серверу обробки інформації Міністерства.
Ті ж платники, які ще не переобладнали свою техніку, можуть зробити це без фінансових втрат для себе до 1 січня 2014 року. Саме з цього часу запроваджується відповідальність за неподання електронної звітності.


За словами фахівців Міндоходів, можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки у готівковій формі, не лише зекономить час та витрати для суб’єктів господарювання на подання звітності, але й дозволить ще більше скоротити кількість перевірок таких платників.
На сьогодні всі перевірки цієї категорії платників проводяться за заявами громадян та інформацією від державних органів про наявність правопорушень у суб’єктів господарювання і є виключно крайнім засобом впливу на недобросовісних підприємців.
Порівняно з минулим роком за 10 місяців поточного року кількість перевірок підприємств, які використовують касові апарати, скорочена більш ніж вдвічі. Так, з початку року було проведено 11,8 тис. таких перевірок, порушникам донараховано 176 млн. грн. штрафних санкцій.
Нагадаємо, що починаючи з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені електронними стрічками, на яких формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Платники можуть або приєднати до існуючої касової техніки відповідні модеми для передачі даних, або придбати нову техніку.
Перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, дозволених до використання, розміщено на порталі Міндоходів (
http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html).

Інформація щодо стягнення благодійних внесків під час митного оформлення товарів не відповідає дійсності

Міністерство доходів і зборів України офіційно повідомляє, що  інформація щодо фактів примусового стягнення благодійних внесків під час розмитнення товарів на Київській митниці Міндоходів, яка розповсюджується через засоби масової інформації, не відповідає дійсності. Міністерство вважає появу цієї інформації провокацією, яка має на меті  дискредитацію роботи відомства.

Наголошуємо, що усі процедури під час розмитнення товарів на митницях Міндоходів чітко регламентовані чинним законодавством, що виключає будь-яку можливість пропозицій з боку працівників митних органів щодо розмитнення товарів за сплату добровільних внесків, у тому числі у фонд Партії регіонів.

У разі, якщо під час митного оформлення товарів у громадян та представників суб’єктів ЗЕД  виникають проблемні питання, які, на їх думку, пов’язані із зловживаннями чи бездіяльністю з боку працівників органів доходів і зборів, вони можуть цілодобово звернутися до сервісу «Пульс» за телефоном (044)284-00-07. Кожне звернення розглядається оперативно, про вирішення питання заявнику повідомляється особисто

Український Уряд створює сприятливі умови для китайських інвесторів

Про це Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко заявив під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом КНР в Україні Чжан Сиюнем.

„Ми готові підтримувати китайський бізнес в Україні, зацікавлені у відкритті представництв. Міндоходів відповідає за податкову та митну політику. Тому наше завдання сьогодні – створення оптимальних умов для інвестицій та розвитку бізнесу. Китайські інвестори повинні відчувати себе в Україні як вдома”, - наголосив Олександр Клименко. 

У свою чергу Посол Чжан Сиюнь відзначив бажання китайського бізнесу працювати на ринках України. Такому прагненню, на його думку, якнайкраще сприяє та підтримка, яку компанії отримують від Уряду України.

„Ми вдячні за підтримку діяльності нашого бізнесу. Ми не лише отримуємо політичну, економічну, фінансову та дружню підтримку з української сторони, а й аудиторську та податкову”, – підкреслив Чжан Сиюнь.

Міністр Олександр Клименко запевнив Посла КНР у максимальній підтримці китайських інвесторів та готовності оперативно вирішувати нагальні питання податкового та митного характеру, що виникають у китайського бізнесу в Україні.

В «Базі знань» Міндоходів можна знайти відповіді майже на 19 тисяч питань з податкового й митного законодавства та ЄСВ

Використання зазначеного електронного сервісу допомагає суб’єктам господарювання бути обізнаними у податковій та митній сферах, правильно застосовувати положення законодавства та не допускати помилок. Однією з основних переваг використання «Бази знань» для платників є оперативність отримання відповідей на запитання.

 Для того, щоб скористатись сервісом «База знань», розміщеним на веб-сайті Міндоходів, потрібно:

1.   Ввести наступну адресу: www.minrd.gov.ua.

2. Після повного завантаження сторінки веб-сайту Міндоходів натиснути на гіперпосилання «База знань», яке розташоване в рухомому меню головної сторінки.

3. Пошук запитань-відповідей в «Базі знань» можна проводити або за допомогою категорій запитань, або користуючись посиланням «Пошук».

Харківські оперативники вилучили алкогольних напоїв на 5 тисяч гривень

Лікеро-горілчаними виробами торгували у «Рюмочній» біля станції метро «Пролетарська».

Як з’ясували співробітники Головного оперативного відділу ДПІ у Київському районі м. Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області, спритний підприємець – хазяїн магазину не мав жодного дозвільного документу на реалізацію алкоголю.

В ході оперативної перевірки правоохоронці вилучили 192 пляшки лікеро-горілчаних виробів.

За фактом злочину складено протокол про адміністративне порушення за ч.1ст. 164 КУпАП.

Понад 700 представників громадськості з усіх регіонів України взяли участь у загальноукраїнському засіданні Громадських рад

Міністерство доходів і зборів України вперше у форматі відеоселектору провело загальноукраїнське засідання Громадських рад.

Відкриваючи зустріч, Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко підкреслив, що основним пріоритетом роботи відомства є – спрощення податкових і митних процедур та покращення обслуговування платників.

«Саме на це спрямовані сьогодні зусилля Міністерства. Пріоритети у роботі Міністерства: вдосконалення податкових і митних сервісів, в першу чергу, електронних; створення комфортних умов для ведення бізнесу, активізації міжнародної торгівлі; сприяння залученню інвесторів до кожного регіону», - зауважив Олександр Клименко.

Зокрема, однією з функцій презентованого нещодавно Моніторингового центру Міндоходів є внутрішній контроль за якістю обслуговування платників у сервісних центрах та на митних постах. Але не менш ефективним методом покращення роботи відомства, за словами Міністра, є зворотний зв’язок з громадськістю.

Також учасники засідання погодилися з пропозицією Олександра Клименка розглянути варіант перенесення процедури визначення митної вартості на етап пост-аудиту, але з підвищенням рівня відповідальності для брокерів та суб’єктів ЗЕД.

Представники громадськості підтримали плани Міністерства щодо подальшої автоматизації усіх процесів на митниці. Водночас вони звернули увагу на необхідність вирішення проблем із затримкою вантажів у Одеському порту, де зараз в якості пілотного проекту використовуються скануючі системи та GPS-замки.

Зі свого боку Олександр Клименко підкреслив, що ці інструменти вже довели свою ефективність, і Міністерство не має наміру відмовлятися від них. Разом з тим, ті виконавці, що дискредитують саму ідею автоматизації митниці, не уникнуть відповідальності.

В ході відеоконференції члени Громадських Рад при ГУ Міндоходів областей України мали можливість задати питання Міністру доходів і зборів України Олександру Клименку. Більшість питань стосувалося євроінтеграції, стратегічного розвитку держави, поліпшення бізнес-клімату в Україні, сприяння інвестиційної діяльності, трансфертного ціноутворення та інших питань.

Під час відповідей Олександр Клименко зробив акцент на постійних змінах, які направлені на спрощення при адмініструванні податків. Так, з початку року до Центрів обслуговування платників в Україні звернулося 20 мільйонів платників податків, і кожен раз у комфортних умовах їм було надано кваліфіковане сервісне обслуговування – без черг та зайвої втрати часу. За словами Міністра, також постійно збільшується кількість користувачів електронними сервісами Міністерства доходів і зборів України.

Представники громадськості відзначили важливість такого діалогу із Міністерством та запропонували зробити практику проведення загальноукраїнських засідань громадських рад у форматі відеоселектору постійною.

До уваги платників податків! Змінено рахунки для зарахування реєстраційного збору за проведення державної реєстрації

Повідомляємо, що з 11.11.2013 року діють нові рахунки для зарахування надходжень по коду бюджетної класифікації 22010300 "Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців",  символ звітності 170.

19 листопада – останній день сплати єдиного податку за третій квартал 2013 року

Платники, які здійснюють свою діяльність на спрощеній системі оподаткування та відносяться до III – VI груп, сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за звітний квартал.

Оскільки платники зазначених груп подають декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, останнім днем сплати єдиного податку за третій квартал поточного року є 19 листопада 2013 року.

Крім цього, 19 листопада – останній день сплати єдиного податку, нарахованого за перевищення обсягу доходу платниками першої та другої груп.

Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

Нагадуємо, що строки сплати єдиного податку платниками III-VI груп, а також платниками I та II груп, які перевищили обсяг доходу,  визначено     п. 295.3, 295.7 ст. 295 Податкового кодексу України.

Порядок ввезення в Україну алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Громадяни можуть ввозити алкогольні напої та тютюнові вироби на митну територію України в ручні поклажі або супроводжувальному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування у таких кількостях із розрахунку на одну особу:

- 200 сигарет або 50 сигар чи 250 г тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 г.;

- 5л. пива, 2 л. вина, 1 л. міцних (із вмістом спирту більш як  22%) алкогольних напоїв.

При цьому, ввезення на територію України зазначених виробів громадянами, які не досягли 18-річного віку, не допускається.

Порядок ввезення на митну територію України громадянами алкогольних напоїв та тютюнових виробів регулюється ст. 376 Митного кодексу України.

 

 

 

 

  

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь