line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виховання особистості – основне завдання держави

IMG 9161У сучасних умовах значення позашкільної освіти для гармонійного фізичного та духовного розвитку особистості постійно зростає. Сфера позашкільної освіти перебуває на важливому етапі розвитку, переходу до більш якісного стану. Виховання дитини в гуртку, якого спрямування він не був би, має велике виховне значення. В гуртках задовольняються дитячі потреби в спілкуванні, в набутті цікавих навичок творчої роботи. Про це зазначила під час робочого візиту до Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М. в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” щодо забезпечення у регіонах збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів.

IMG 9139
“Упродовж попередніх років в районі вдалося поліпшити стан позашкільної освіти, розширити мережу позашкільних навчальних закладів. В районі проводиться робота щодо розвитку науково-технічного, художньо-естетичного, гуманітарного, туристсько-краєзнавчого, соціально-реабілітаційного та фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної роботи, з розширення мережі гуртків, секцій, творчих об'єднань учнів, створення належних умов для навчання та виховання дітей, посилення соціального захисту вихованців, зміцнення навчально-методичної та матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів, поліпшення їх кадрового забезпечення“ – зазначила під час заходу заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М.

Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості створений у 1992 році, шляхом реорганізації двох закладів Будинку піонерів та Станції юних техніків. У 2007 році на базі Центру створений Музей освіти Балаклійщини.

В Центрі працює 115 груп та навчається 1811 вихованців. Вихованці закладу активно беруть участь та стають переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів. Кращі вихованці нагороджуються путівками у табори відпочинку.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь