line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

“Слобожанські передзвони“ на Балаклійщині

IMG 9358В приміщенні районного Будинку культури в рамках обласного огляду-конкурсу “Слобожанські передзвони“ відбувся звітний концерт аматорів народного мистецтва Балаклійського району.

 

 

 

 

IMG 9317
В обласному огляді - конкурс
у методичних кабінетів районних Будинків культури області та аматорів народного мистецтва Харківської області “Слобожанські передзвони” взяли участь аматорські колективи, виконавці районного Будинку культури, дитячи та юнацькі колективи, вихованці Балаклійської дитячої музичної школи, та окремі виконавці Балаклійщини.

IMG 9324
Перш ніж розпочався концерт, присутнім було представлене високоповажне журі, до складу якого увійшли: Наталія Плотнік, начальник культури, мистецтв та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації, Галина Лук’янець, Заслужена артистка України, Олександр Вакуленко, Заслужений майстер народної творчості України, Ірина Кощавець, Заслужений діяч мистецтв України, Людмила Омельченко, Заслужена артистка України, директор обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, Олександр Савенко, Заслужений діяч мистецтв України, головний режисер обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва, та інші.

IMG 9526
Мистецький захід такого рівня – честь і гордість для балаклійців. Його значущість підкреслили і голова Балаклійської районної державної адміністрації Іван Столбовий, голова Балаклійської районної ради Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.

 

IMG 9583
Під час свого звернення до учасників заходу голова районної державної адміністрації Іван Столбовий побажав присутнім отримати справжню естетичну насолоду від дійства на сцені, артистам виступити талановито, на високому піднесенні, а також підкреслив: “Виховання дітей та молоді, формування у них системи цінностей і духовних пріоритетів, що повинні бути покладеними як в основу життя кожної людини, так і суспільства в цілому – це першочергове завдання Уряду та соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України“ .

 

Обласний огляд – конкурс аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони» проводиться Обласним організаційно – методичним центром культури і мистецтва за дорученням Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь