line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З боку Євросоюзу ніхто не збирається компенсувати Україні економічні втрати. Михайло Добкін

Як заявив сьогодні перед початком засідання Харківського регіонального Комітету з економічних реформ голова ХОДА Михайло Добкін, адаптація до норм і стандартів Європейського союзу для України дуже витратна. При цьому з боку Європейського союзу ніхто не збирається компенсувати Україні економічні втрати.

«Виконуючи взяті на себе зобов'язання, Україна до певної міри переорієнтувала економіку, щоб 28 числа у Вільнюсі мати право підписати Угоду про асоціацію з Європейським союзом. На цьому шляху нам довелося дуже серйозно переглянути наші взаємини з Російською Федерацією і з державами, які входять до Митного союзу. Наслідки відмови від традиційних ринків і перехід на нову систему взаємин з ЄС на перших порах принесе дуже серйозні проблеми, насамперед, у поповненні доходної частини бюджету нашої країни, а значить, і бюджетів регіонів. Ми підійшли до найважливішого рубежу і остаточно побачили, що ніхто не збирається з боку Євросоюзу компенсувати всі економічні втрати нашої країни, як це відбувалося з практично всіма державами, які входили до Асоціації з ЄС чи ставали членами ЄС. Адаптація до норм і стандартів Європейського союзу дуже витратна. З 2004 по 2010 рік ті держави, які влилися в Євросоюз із загальною кількістю жителів 150 млн. осіб - це трохи більше, ніж 3 України, отримали допомоги 243 млрд. євро. Це за неповні 5 років. Україні запропонували допомоги 600 млн. євро. Це при тому, що стати асоційованим членом ЄС нам коштувало б близько 160 млрд. євро з того моменту, як ми підписали угоду, до того моменту, коли б ми повністю адаптували нашу економіку. Ми щороку мали б дотувати в нашу економіку від прямих втрат при переході на європейські стандарти 15-20 млрд. євро», - сказав Михайло Добкін.

Також він зазначив, що 600 млн. євро запропонованої допомоги Україні з боку ЄС - це в 10 разів менше прямих втрат від припинення торгівлі з Російською Федерацією за останні 9 місяців 2013 року. Крім того, згідно з планами підприємств в найближчі 5 років зростання експорту в Російську Федерацію може скласти 13 млрд. дол.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь