line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дні відкритості – це можливість привернути увагу до того, що отримати інформацію про діяльність влади можна швидко і доступно

У рамках Днів відкритості, що відбуваються на Харківщині згідно соціальних ініціатив Президента України, організована ціла низка заходів: прес-конференції, Інтернет-конференції, участь у прямих телефонних лініях та безліч інших. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, ці заходи дадуть додаткову можливість дізнатися більше про роботу тієї чи іншої державної структури або чиновника.

«Дуже не хотілося б, щоб склалося враження, що ми проводимо Дні відкритості раз на рік, а у всі інші дні закриті. У нас в новинному режимі працює сайт, щодня проводяться заходи, які висвітлюють діяльність чиновників, ми звітуємо перед громадами не тільки на сесіях, які транслюються в прямих ефірах, але і відповідаючи на запитання журналістів. Дні відкритості – це можливість привернути увагу громадськості до того, що отримати інформацію про діяльність будь-якого державного органу і будь-якого чиновника можна швидко і доступно», – сказав Михайло Добкін.

Голова ХОДА сказав, що дні, коли громадянське суспільство не мало жодного шансу отримати правдиву інформацію, залишилися в минулому. Сьогодні суспільству доступна будь-яка інформація, за винятком тієї, яка знаходиться під грифом «Цілком таємно» або являє собою державну таємницю.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь