line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До кінця року буде завершено реконструкцію глядацької зали Харківського театру ляльок

Сьогодні в рамках Днів відкритості Харківської області на виконання соціальних ініціатив Президента України відбувся прес-тур представників ЗМІ до Харківського академічного державного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва. У заході також взяв участь заступник голови ОДА Євген Савін.

Як зазначив заступник голови ОДА, відновлення і підтримка театральних установ є одним із пріоритетних завдань обласної державної адміністрації.

«Театр ляльок є одним з провідних театрів країни. Останній раз в ньому проводився ремонт понад 40 років тому. Торік обласна державна адміністрація виділила кошти на ремонтні роботи у глядацькій залі - 1,5 млн. грн. В результаті чого, можна сказати, що глядацька зала була побудована заново. Тут поміняли все», - сказав Євген Савін.

Як додав директор театру Володимир Решетняк, в жовтні минулого року були завершені роботи з оновлення глядацької зали, і театр відновив свою роботу. Але весь процес реконструкції закінчиться тільки наприкінці 2013 року.

«У театрі виконані роботи з капітального ремонту зали для глядачів. Стара зала була вся демонтована. Протягом року ми змонтували нову театральну залу, яка відповідає всім вимогам сьогодення. Цього року ми завершуємо всі роботи з будівельної частини зали для глядачів, тобто всі інженерні роботи, які пов'язані з вентиляцією, кондиціонуванням», - сказав Володимир Решетняк.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal