line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Зустріч з мешканцями територіальної громади Гусарівськоїї сільської ради

IMG 9758У рамках Днів відкритості, згідно соціальних ініціатив Президента України, в с. Гусарівка голова райдержадміністрації Столбовий І.М. за участі  голови районної ради Масельського С.І., Гусарівського сільського голови Дорошенка Ю.В., керівників служб району та районних засобів масової інформації провів зустріч з мешканцями територіальної громади Гусарівськоїї сільської ради.

 

Під час заходу було заслухано звіт Гусарівського сільського голови за проведену роботу у 2012 році. Доповідач детально проаналізувала стан надходжень та видатків сільського бюджету.

IMG 9766
Голова райдержадміністрації Столбовий І.М. надав коментар щодо соціальних ініціатив Президента України та  проінформував селян про основні напрямки роботи по виконанню Програми соціально-економічного розвитку району на поточний рік, відмічаючи всі позитивні зрушення в освітянській сфері, медицині району та сільському господарстві.

“Сьогодні в Балаклійському районі близько 11 тисяч власників земельних паїв. З них тільки одна тисяча людей працює в сільському господарстві. Тому фактор розрахунків з орендарями суттєвий для сільського населення в плані матеріального заохочення, в плані матеріальних надходжень для кожної родини. На останній колегії облдержадміністрації було заслухано це питання в контексті кожного району. В тому числі, констатувалось завдання, яке ставиться для всієї сільськогосподарської галузі Харківської області: щоб орендна плата в цьому році склала 850 гривень за гектар, виходячи з нормативно-грошової оцінки цієї землі. Я хочу зазначити, що сьогодні у нас цей показник по району приблизно складає 807 гривень. Тому в нас є завдання, над яким ми працюємо і на останній колегії райдержадміністрації звернулися до керівників сільгосппідприємств з рекомендацією: якщо вони не переглянули розмір орендної плати – переглянути з урахуванням збільшення її і доведення до того розміру, про який я говорив. Слід зазначити, що з 24 сільськогосподарських підприємств району дев’ять уже практично цю суму сплачують. Інші повинні теж вирішити це питання. Безумовно, цей рік непростий, складний у сільському господарстві, але, разом з тим, є всі передумови, щоб ми провели стовідсотково всі розрахунки“ - зазначив під час заходу голова райдержадміністрації Столбовий І.М.

Також під час зустрічі жителів та місцевої влади розглядались питання щодо заміни аварійних електроопор по вул. Перемоги в с. Гусарівка.

IMG 9771
По закінченню зустрічі з територіальною громадою голова райдержадміністрації Столбовий І.М. та голова районної ради Масельський С.І. надали обґрунтовані відповіді на порушені запитання мешканців Гусарівської сільської ради.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь