line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Зустріч з жителями територіальної громади міста Балаклія

IMG 9784У рамках Днів відкритості, згідно соціальних ініціатив Президента України в приміщенні Балаклійської дитячої музичної школи проведено зустріч голови райдержадміністрації Столбового І.М. з жителями територіальної громади міста Балаклія.

У заході прийняли участь голова районної ради Масельський С.І. та голова бюджетної комісії Харківської обласної ради Немикіна Л.П.

IMG 9790
Під час зустрічі з мешканцями міста Балаклія голова райдержадміністрації   Столбовий І.М. акцентував увагу присутніх на євроінтеграційних процесах в Україні та рішень керівництва держави з даного питання, зазначивши, що рішення Уряду щодо підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Європейським Союзом прийнято для того, щоб не допустити соціально-економічного провалу і досягти більш вигідних умов для України.

“Ми всі прекрасно розуміємо, яку відповідальність бере на себе влада, приймаючи таке доленосне рішення. Але інтереси українського суспільства вимагають збалансованого підходу до всіх питань, які в тій чи іншій мірі впливають на долю людей. Прийняте рішення виключно концентрується на ризиках внутрішнього ринку і не змінює зовнішньополітичних пріоритетів нашої країни до європейської спільноти. На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович“ - зазначив під час заходу голова райдержадміністрації Столбовий І.М.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь