line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Потрібно бути прагматистами і мати свою чітку думку - тоді ми чогось досягнемо


«Я проти всяких революцій, я, як і міський голова Геннадій Кернес, за еволюцію . Еволюція це складний процес. Ми всі кричимо про те, що хочемо в Європу, а ви подумайте, якщо у нас більше 40% товарообігу з Росією. Завтра припинить роботу «Турбоатом», авіаційний завод та інші. Що ви будете говорити сім'ям цих людей? Розповідати їм про євроінтеграцію?» - підкреслив у ході позачергової сесії обласної ради директор і головний диригент Харківської обласної філармонії Юрій Янко.

За його словами, кілька днів тому в Словаччині, яка нещодавно вступила до Євросоюзу, музиканти місцевого оркестру розповіли, що їм доводиться їздити на заробітки до Австрії, граючи на похороні.

«Ми цього хочемо? Я цього не хочу. Соціального пакета немає, оркестри скорочують, театри закриваються. Я сьогодні маю вільне пересування всім світом, можу поїхати куди завгодно. Я всіх закликаю до спокою, культурі спілкування. Будьте прагматистами, слухайте цифри, слухайте свій розум, а не емоції в такій ситуації. Треба мати свою чітку думку і тоді ми може чогось, колись досягнемо», - сказав Юрій Янко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal