line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

База виборців поновлюється щомісяця

Незабаром минає 6 років з моменту створення структури Державного реєстру виборців. А 4 роки тому спеціалісти відділу ведення Реєстру вперше отримали змогу працювати в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців», створеній за новітніми передовими технологіями. Однією з основних засад ведення Реєстру є його постійність. Тобто, Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих кампаній. Регулярно поновлюються його дані, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові та знищують кратні записи.

Так, відділом ведення Реєстру щомісяця здійснюється періо дичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців на підставі подань відомостей Балаклійським РС ГУДМСУ в Харківській області, відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Балаклійського РУЮ в Харківській області, Жовтнівської виправної колонії №17, Балаклійського виправного центру №106, військової частини А-1352, Балаклійського районного суду, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Балаклійського районного територіального центру соціального обслуговування, КЗОЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та органів місцевого самоврядування. За 10 місяців 2013 року відділом опрацьовано 330 таких відомостей.

Постійно проводиться робота з уточнення персональних даних виборців у порядку візуального та автоматизованого контролю за повнотою і коректністю персональних даних, виявлення виборців, які не включені до Реєстру, уточнення відомостей про виборців, які за даними Реєстру вибули з військових частин, установ виконання покарань, та виборців, які зняті з обліку в МЗС.

Так, протягом 10 місяців поточного року до Реєстру включено 780 виборців, внесено 2443 зміни до персональних даних, змінено виборчу адресу 3131 виборця та виявлено і знищено 25 кратних включень.

Проте є ще достатньо питань, над якими потрібно працювати. Дати гарантію стовідсоткової правильності даних, занесених до Реєстру, може лише звернення людини за наявності документа, що підтверджує особу. За весь час функціонування Реєстру до відділу звернулись 1530 виборців щодо включення їх у базу даних, 2061 виборець – щодо зміни ідентифікаційних даних, зареєстровано 895 заяв щодо зміни виборчої адреси. На жаль, висока активність виборців спостерігається виключно у передвиборчий період.

Слід нагадати, що віднедавна Державний реєстр виборців став ще ближчим та доступнішим для громадян. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує в тестовому режимі на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Для того, щоб отримати інформацію про своє включення до Реєстру, виборцю необхідно лише зареєструватись на вказаному ресурсі та правильно (згідно з паспортом) вказати свої дані. Через деякий час на вказану електронну адресу надійде відповідь на запит.

Тож запрошуємо всіх скористатися своїм правом та перевірити свої персональні дані в Реєстрі, особливо громадян України, яким нещодавно виповнилося 18 років, особам, які звільнилися з лав Збройних сил України, вибули з установ виконання покарань, знялися з обліку в МЗС та тим, які з різних причин були відсутні у списках виборців на останніх виборах і не брали участі в голосуванні. Рекомендуємо за необхідності внести зміни вже сьогодні, не очікуючи наступних виборів, звернувшись за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, 3-й поверх, каб. № 81. Телефони для довідок: 2-91-16, 2-91-17, 5-30-94.

Відділ ведення

Державного реєстру

виборців апарату

райдержадміністрації

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь