line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Реформа місцевого самоврядування необхідна територіальним громадам і жителям України

«Реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади, які готуються на виконання завдання Президента України, потрібні не для Європейського союзу або країн Митного союзу, вони потрібні для нашої держави, наших територіальних громад і наших людей», – зазначив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» голова Харківської облради Сергій Чернов.

За його словами, вони мають бути направлені на покращення надання послуг населенню, оптимізацію системи управління, законодавче врегулювання проблемних питань, які залишилися ще з Радянського Союзу. Необхідно проводити зміни, ухвалювати відповідні закони і нормативні документи, створювати умови для того, щоб територіальні громади були активними, а діалог з людьми – постійним. Сергій Чернов підкреслив, що люди ще на стадії підготовки мають розуміти, які рішення готує влада, і разом з нею розділяти відповідальність за реалізацію цих рішень.

Голова облради повідомив, що за 3 роки була підготовлена Концепція реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Вона за цей час пройшла всі етапи обговорення і погодження як в територіальних громадах всієї країни, так і в громадських організаціях і різних інституціях. Документ знайшов підтримку і затверджений після погодження галузевими Міністерствами і Урядом України. На сьогоднішній день підготовлений проект Указу Президента, який завізований Прем’єр-міністром України і сьогодні знаходиться на доопрацюванні в Адміністрації Президента.

«Життєва практика довела, що транскордонне, прикордонне і регіональне співробітництво як всередині держави, так і між регіонами різних держав, ефективне. Сьогодні досвід багатьох країн говорить про те, що інтеграційні процеси, які відбуваються як раз на рівні регіонів чи громад, зрозумілі для людей і мають сенс для впровадження», – додав Сергій Чернов.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь