line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ЗНО

IMG 4277В районному Будинку культури за участі заступника голови районної державної адміністрації В.М. Панасенко для майбутніх абітурієнтів, їх батьків, учителів, директорів шкіл, працівників відділу освіти пройшла інформаційна нарада з питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання для нинішніх випускників та бажаючих вступати до вищих навчальних закладів.

Л.І. Кубатко, представник регіонального центру оцінювання якості освіти, оприлюднила календар проведення тестування з предметів, назвала комплекти документів, необхідних для реєстрації та участі в ЗНО, порядок його проведення, місце проведення, оцінювання знань абітурієнтів на тестуванні.

Приємним стало повідомлення про те, що Балаклія визначена місцем проведення тестування з української мови, математики та історії, а Балаклійська філія комунального вищого навчального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» стане пунктом реєстрації на ЗНО.

Відеоролик продемонстрував процедуру проведення тестування.

Начальник регіонального центру оцінювання якості освіти О.Л. Сидоренко у своєму виступі порадив серйозно готуватись до такого випробування, тісно працювати зі школою, вчителями і шкільним підручником.

IMG 4285
 Метою проведення пробного тестування, яке буде проведене 22 і 29 березня наступного року, - це можливість кожного випускника, який мріє стати студентом, перевірити свої знання з обраного предмета та познайомитись із процедурою тестування.

Знання кожного випускника та знання процедури проведення ЗНО – запорука успішного результату.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь