line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Михайло Добкін привітав співробітників органів місцевого самоврядування

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. В урочистому заході брали участь голова ХОДА Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, перший заступник голови облради Олена Олешко, мери міст, голови сільських і районних рад, а також інші почесні гості. Михайло Добкін привітав усіх присутніх зі святом і підкреслив, що в регіоні триває реалізація завдань Президента, спрямованих на реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

«У переддень свята хочу побажати всім терпіння і спокою. Саме ви стоїте на сторожі інтересів місцевого самоврядування, працюєте і робите все від вас залежне, щоб вирішити проблеми жителів у регіонах. Вам довіряють, саме до вас приходять за допомогою в тяжкі години, а людську довіру можна заслужити не словами, вона здебільшого у справах», - звернувся до присутніх Михайло Добкін.

У ході урочистих заходів співробітники місцевого самоврядування Харківщини за високий професіоналізм, активну участь у розвитку місцевого самоврядування, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону були нагороджені почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради. Також були вручені дипломи та нагороди переможцям конкурсів «Кращий співробітник місцевого самоврядування».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal