line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування

IMG 8534З метою реалізації у регіоні завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в актовому залі Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів голова райдержадміністрації Столбовий І.М. провів зустріч з трудовим колективом закладу.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації Столбовий І.М. доповів про основні положення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та зазначив, що необхідність у кардинальних змінах системи місцевого самоврядування виникла вже давно. За його словами в Україні закладено конституційні засади місцевого самоврядування, ратифіковано Європейську хартію місцевого самоврядування та прийнято низку базових нормативно-правових актів, які створюють правові та фінансові основи діяльності цієї системи.

“Одним із головних очікуваних результатів реформи місцевого самоврядування має стати підняття рівня довіри населення до державних інституцій, а це, в свою чергу, забезпечить поглиблення співпраці суспільства і влади“ – наголосив Столбовий І.М.

8534 В ході обговорення представники громадськості підтримали Концепцію розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зазначивши, що це вкрай необхідно сучасному українському суспільству для стабільного розвитку та прогресу

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь