line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нарада з керівниками органів місцевого самоврядування “Про Концепцію реформування місцевого самоврядування"

IMG 9824 З метою реалізації у регіоні завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в приміщенні районної державної адміністрації голова райдержадміністрації Столбовий І.М. за участі голови районної ради Масельського С.І., заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради та районних засобів масової інформації провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

З питання порядку денного “Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні“ доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., який зазначив, що на сьогоднішній день головною метою проведення реформи місцевого самоврядування повинно бути створення законодавчого забезпечення умов для розвитку територіальних громад та надання місцевому самоврядуванню чітко визначеного рівня державної підтримки, що забезпечить його функціонування як надійного та міцного фундаменту народовладдя, вагомого чинника економічного й соціального розвитку країни.

Під час наради в обговоренні прийняли участь Балаклійський міський голова Літвінов О.М., Савинський селищний голова Костомаров В.О., Вишнівський сільський голова Чемерис Н.І. та Шебелинський сільський голова Мартинова Н.О.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Столбовий І.М. зазначив, що: “Створення в Україні сильного громадянського суспільства – один з ключових пріоритетів політики Президента України В.Ф. Януковича. Але тільки в тісному контакті влади і громадськості центральний або регіональний проект може бути успішним, задовольняючи інтереси громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідних територіях“.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь