line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Урочистості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України

У рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо військово-патріотичного виховання громадян 6 грудня в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України. У святковому заході прийняли участь голова райдержадміністрації Столбовий І. М. та голова районної ради Масельський С.І.

З вітальними словами до військовослужбовців звернувся голова райдержадміністрації Столбовий І. М.: “Бути військовим - висока честь і величезна відповідальність. Солдати і офіцери сучасної української армії гідно несуть службу, надійно захищають інтереси держави, мир і безпеку громадян. У цей визначний день ми дякуємо за доблесну службу всім військовослужбовцям, ветеранам та молодому поколінню, яке разом зі словами військової присяги на вірність Батьківщині приймає на себе обов'язок бути гідним чудових традицій української армії“.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у зміцнення економічної і оборонної могутності держави та з нагоди Дня Збройних сил України Почесними грамотами та спільними подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради нагороджені кращі військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та ветерани військової частини А1352.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь