line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спокійна ситуація на Харківщині – результат правової роботи з населенням

Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов. За його словами, на Харківщині робиться все для того, щоб проявів грубих фактів правового нігілізму не було.

 

 

«Правовий нігілізм – це жахливе явище, яке в нормальній демократичній правовій державі не має права на існування. Правовий нігілізм породжує вседозволеність, а вседозволеність – заворушення, грубі порушення Законів України і прав тих громадян, які проживають поруч з нами», – зазначив він.

Заступник губернатора додав, що вся робота, яка проводиться в області в рамках тижня права, присвячена тому, щоб впливати на формування свідомості громадян, насамперед, виховуючи у них усвідомлення того, що людина має поважати право. Поважаючи право, вона поважає Закон, а, поважаючи Закон, шанує права інших громадян.

«На відміну від багатьох регіонів України, Харківщина живе нормальним життям. Громадський транспорт працює, діти ходять в школи і садочки, люди – на роботу, відкриті всі заклади культури та громадського харчування, на вулиці прибирається сніг. Я вважаю, що це і є результат тієї правової роботи з населенням, яка проводиться в Харківській області», – підкреслив Олег Анпілогов.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь