line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В кожному районі і місті Харківщини діють програми зайнятості, спрямовані на створення нових робочих місць

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення – начальник управління праці та зайнятості ОДА Тетяна Печура у програмі «Ранковий ексклюзив» зазначила, що Закон України «Про зайнятість населення» передбачає створення у районах області комісій, які будуть працювати з підприємствами, де відбулося масове скорочення працівників.

Також, за допомогою служби зайнятості та фонду загальнообов’язкового страхування на випадок безробіття такі працівники мають можливість залучатися до тимчасових робіт, доки для них буде знайдено вакансію на іншому підприємстві.

«Якщо ця людина має вік старше 45 років, то сьогодні служба зайнятості має змогу направити його на перенавчання. Працівники отримують ваучер, за рахунок якого можуть підвищити кваліфікацію чи отримати іншу професію. Що стосується молодих спеціалістів, то закон сьогодні дає їм можливість проходити стажування під час навчання із записом у трудовій книжці. А тим спеціалісти, які будуть направлятися на роботу у село і укладатимуть трудові договори на термін більше 3-х років, буде виплачуватись відповідна матеріальна допомога», - зазначила Тетяна Печура.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення – начальник управління праці та зайнятості ОДА також розповіла, що в рамках реалізації у регіоні завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, в кожному районі і місті Харківщини діють відповідні програми зайнятості, які передбачають створення нових робочих місць. Показники постійно контролюються, і максимальні зусилля працівників центрів зайнятості спрямовані на депресивні території.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь