line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання створення нових робочих місць та підвищення зайнятості населення активно обговорюється на рівні держави і постійно акцентується Президентом України Віктором Януковичем

IMG 0745Про це заявив перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О. під час робочого візиту до об’єкту малого бізнесу – кафе “Respect“.

 

 

 

 

“Представники малого та середнього бізнесу не лише в числі основних платників до бюджетів, вони також у флагманах по створенню нових робочих місць, підвищення зайнятості населення, що є головним чинником наповнення бюджету, стабільної економіки та запорукою покращення рівня життя в районі “ – зазначив Вячеслав Олександрович.

З роботою об’єкту малого бізнесу – кафе “Respect“ ознайомились також заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М. та перший заступник Балаклійського міського голови Раськов В.С., які привітали господарів кафе, подружжя Ірину та Сергія Таряніків, з відкриттям закладу.

За активну участь в розбудові територіальної громади міста Балаклія, невичерпну енергію та ініціативу, яка допомогла організувати, успішно розвинути свою справу та створити додаткові робочі місця в місті Ірину Тарянік нагороджено Подякою Балаклійського міського голови.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь