line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чоробильській АЕС

 

Шановні чорнобильці!

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які віддали своє життя та здоров’я заради врятування нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам'ять про солдатів атомного фронту, який відкрився в раніше мало кому відомому куточку українського Полісся – Чорнобилі.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов'язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив катастрофу, унеможливив її переростання на глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. Щиросердно дякуємо чорнобильцям за їхній подвиг, бажаємо здоров'я, благополуччя та довгих років життя!

 

 Голова Балаклійської                                                      Голова  Балаклійської                  районної  державної адміністрації                              районної   ради                            
І. Столбовий                                                                    С. Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь