line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол №10 від26.05.2014

 

ПРОТОКОЛ № 10

засідання громадської ради при Балаклійській районній

державній адміністрації

м. Балаклія                                                                                   26 травня 2014 року

Всього членів громадської ради - 9 чол.

Присутні на засіданні                   - 9 чол.

Головуючий на засіданні громадської ради - Захаров Олександр Михайлович, голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

 

Порядок денний:

1. Про децентралізацію влади в унітарній Україні.

1.Слухали:

 

З питання порядку денного "Про децентралізацію влади в унітарній Україні" з інформацією виступила начальник відділу масових комунікацій апарату районної державної адміністрації Прокопець Н.Ю., яка ознайомила присутніх з основними положеннями проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" (щодо децентралізації влади)". (Інформація додається).

Після інформації прийняли участь в обговоренні і виступили:

 

Бондар О.Я. - заступник голови громадської ради при райдержадміністрації, голова районної громадської патріотичної спілки жінок “Солідарність“

Під час свого виступу Оксана Ярославівна зазначила, що чинна модель місцевого самоврядування не відповідає потребам громад. У вітчизняному законодавстві відсутні механізми узгодження інтересів громади, влади та бізнесу.   Влада, громада і бізнес повинні співпрацювати.

 

                                Захаров О.М. - голова громадської ради при Балаклійській

                                 районній державній адміністрації, голова районної

                                 організації ветеранів України

 

Коментуючи питання щодо децентралізації влади Олександр Захаров зауважив, що даний проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України" недоопрацьований. На даний час законопроект широко і детально обговорюється в Харківській області та Балаклійському районі. Так, 22 травня 2014 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тищенка В.О. за участі голови районної ради, Віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Масельського С.І. проведено "круглий стіл" з питання обговорення децентралізації влади в унітарній Україні. Пропозиції, які надійшли під час обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" (щодо децентралізації влади)" були направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства України, Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.

 

 

Вирішили:

Проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України" (щодо децентралізації влади)" прийняти до відома.

 

Голосували:

” за” - 9

”проти”- немає

”утрималися” - немає

Прийнято одноголосно.

 

Голова громадської ради                                                       О.М. Захаров

Секретар громадської ради                                                   Н.Ю. Прокопець