line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Повідомлення

 

Ініціативна група запрошує усі зацікавлені інститути громадянського суспільства до участі в створенні громадської ради

 

Для цього Вам необхідно:

До 26 січня 2015 року подати заяву до ініціативної групи, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

 

Документи надавати у паперовому та електронному виглядах (64200, м.Балаклія, вул. Жовтнева, б.18, 3 поверх, кім. № 79 та на ел.адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

 

Прийом заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів проводиться щодня з 10.00 до 13.00.

 

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

 

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства України.

 

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Строк повноважень складу громадської ради – два роки.

 

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

Установчі збори для формування громадської ради при райдержадміністрації планується провести 06 лютого 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації (час уточнюється).

Телефон для довідок: 5-34-22

 

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

 

Розпорядження голови РДА "Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при районній державній адміністрації"