line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

ПРОТОКОЛ № 4 засідання громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації

 

ПРОТОКОЛ № 4

засідання громадської ради при Балаклійській районній

державній адміністрації

 

м. Балаклія                                                                                 24 грудня 2015 року

 

Всього членів громадської ради - 11 чол.

Присутні на засіданні                   - 8 чол.

 

У засіданні громадської ради також прийняв участь старший інспектор Балаклійського відділення поліції Зміївського відділення поліції Головного управління національної поліції України в Харківській області Сисін С.С.

        Головуючий на засіданні громадської ради - Захаров Олександр Михайлович, голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

 

Порядок денний

1.Про роботу громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації у 2015 році.

2. Про стан дитячої злочинності та бездоглядності у Балаклійському районі та заходи щодо попередження правопорушень серед дітей.

3. Про стан реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Балаклійській районній державній адміністрації.

4.Про затвердження Орієнтовного плану роботи громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації на 2016 рік.

5. Про затвердження пропозицій громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації до орієнтовного плану проведення районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році.

6. Про внесення змін до складу громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

           

 

По першому питанню порядку денного "Про роботу громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації у 2015 році" слухали Захарова О.М., голову громадської ради при РДА.

Вирішили інформацію Захарова О.М. прийняти до відома.

 

Голосували: ” за” – 8, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає

Прийнято одноголосно.

           

По другом питанню порядку денного "Про стан дитячої злочинності та бездоглядності у Балаклійському районі та заходи щодо попередження правопорушень серед дітей" слухали старшого інспектора Балаклійського відділення поліції Зміївського відділення поліції Головного управління національної поліції України в Харківській області                Сисіна С.С. (доповідь додається).

Вирішили інформацію старшого інспектора Балаклійського відділення поліції Зміївського відділення поліції Головного управління національної поліції України в Харківській області Сисіна С.С. взяти до відома, також було запропоновано продовжувати проводити виховні заходи з учнівською молоддю як з боку навчальних закладів, представників служб РДА, Балаклійського відділення поліції так і за допомогою представників ветеранського руху району.

 

Голосували:” за” 8, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

По третьому питанню порядку денного "Про стан реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Балаклійській районній державній адміністрації слухали начальника відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації Прокопець Н.Ю. (доповідь додається).

 

Вирішили інформацію начальника відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації Прокопець Н.Ю. взяти до відома

Голосували:” за” 8, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

По четвертому питанню порядку денного "Про затвердження Орієнтовного плану роботи громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації на 2016 рік" слухали заступника голови громадської ради Бондар О.Я.

Вирішили підтримати Проект Орієнтовного плану роботи громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації на 2016 рік.

Голосували:” за” 8, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

По п’ятому питанню порядку денного "Про затвердження пропозицій громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації до орієнтовного плану проведення районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році" слухали заступника голови громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації Бондар О.Я., яка запропонувала пропозиції до орієнтовного плану проведення районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році.

Вирішили погодити пропозиції громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації до орієнтовного плану проведення районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році (додається). Надати до Балаклійської районної державної адміністрації орієнтовний план проведення консультацій райдержадміністрації з громадськістю на 2016 рік для затвердження.

 

Голосували:” за” 8, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

З шостого питання виступив Захаров О.М., голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації, який повідомив, що відповідно до внесених змін до Постанови КМУ від 03.11.2010 № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" членство в громадській раді припиняється на підставі рішення громадської ради, у разі обрання члена громадської ради народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад або призначення на посаду в органі державної влади, органі влади Автономної   Республіки Крим, органі місцевого самоврядування. 25 жовтня, під час проведення місцевих виборів депутатом Балаклійської міської ради обрано Супрун Оксану Леонідівну, члена громадської ради, голову Балаклійської районної профспілкової організації працівників АПК.

Тому, підсумовуючи вищезазначене, Захаровим О.М. було запропоновано прийняти рішення про припинення членства у складі громадської ради Супрун О.Л. та надати копію протоколу засідання громадської ради до Балаклійської РДА, з метою подальшого затвердження відповідного розпорядження щодо нового складу громадської ради при Балаклійській РДА та оприлюднення цього рішення на сайті органу.

Вирішили припинити членство у складі громадської ради Супрун О.Л. та надати копію протоколу засідання громадської ради до Балаклійської РДА

Голосували:” за” 11, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

Голова громадської ради                                                                         О.М. Захаров

 

Секретар громадської ради                                                           Н.Ю. Прокопець