line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

ПРОТОКОЛ № 5 засідання громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації

 

ПРОТОКОЛ № 5

засідання громадської ради при Балаклійській районній

державній адміністрації

 

м. Балаклія                                                                              22 березня 2016 року

Всього членів громадської ради - 10 чол.

Присутні на засіданні                   - 9 чол.

            У засіданні громадської ради також прийняли участь Бабіч Л.М., завідувач сектору охорони здоров’я райдержадміністрації, Сєрова Т.П. – перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Лагута А.П., головний спеціаліст відділу з питань обслуговування громадян пільгових категорій управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Куценко Н.В., заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації.

Головуючий на засіданні громадської ради - Захаров Олександр Михайлович, голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

Порядок денний:

1. Обговорення пропозицій щодо відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Балаклійському районі .

2.Про забезпечення соціальних гарантій ліквідаторів ЧАЕС в частині медикаментозного забезпечення та оздоровлення.

            3. Про виконання бюджету району за 2015 рік та завдання на 2016 рік.

4. Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях Балаклійського району.

 

По першому питанню порядку денного "Про відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Балаклійському районі " слухали Прокопець Н. Ю., начальника відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації.

Вирішили інформацію Прокопець Н.Ю. прийняти до відома, також було запропоновано продовжувати проводити виховні заходи з учнівською молоддю як з боку навчальних закладів, представників служб РДА, так і за допомогою представників ветеранського руху району щодо патріотичного виховання молоді та приділення належної уваги щодо підтримки у належному стані пам’ятників та пам’ятних знаків в районі.

 

Голосували: ” за” – 9, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає

Прийнято одноголосно.

           

По другом питанню порядку денного "Про забезпечення соціальних гарантій ліквідаторів ЧАЕС в частині медикаментозного забезпечення та оздоровлення" слухали Лагуту А. П., головного спеціаліста відділу з питань обслуговування громадян пільгових категорій управління соціального захисту населення райдержадміністрації (доповідь додається).

Вирішили інформацію головного спеціаліста відділу з питань обслуговування громадян пільгових категорій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лагути А.П. взяти до відома.

 

Голосували:” за” 9, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

По третьому питанню порядку денного "Про виконання бюджету району за 2015 рік та завдання на 2016 рік" слухали Куценко Н.В., заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації. (доповідь додається).

 

Вирішили інформацію Куценко Н.В.взяти до відома

Голосували:” за” 9, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

По четвертому питанню порядку денного "Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях Балаклійського району" слухали Сєрову Т.П., першого заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вирішили інформацію Сєрової Т.П. прийняти до відома.

Голосували:” за” 9, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

Голова громадської ради                                                                         О.М. Захаров

 

Секретар громадської ради                                                            Н.Ю. Прокопець