line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Оголошення

Ініціативна група запрошує усі зацікавлені інститути громадянського суспільства до участі в створенні громадської ради

 

Для цього Вам необхідно:

 

   До 09 січня 2016 року подати заяву до ініціативної групи, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

   До заяви додаються:

   -рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

   -біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

   -копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

   -інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

   -інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
    -відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

 

   Документи надавати у паперовому та електронному виглядах (64200, м.Балаклія, вул. Жовтнева, б.18, 3 поверх, кім. № 79, 80 та на ел.адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Прийом заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів проводиться щодня з 10.00 до 13.00.

   До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

   Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

   Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
    Строк повноважень складу громадської ради – два роки.        

  До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

   Членство в громадській раді є індивідуальним.

  Установчі збори для формування громадської ради при райдержадміністрації планується провести 07 лютого 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації (час уточнюється).

   Телефон для довідок: 5-11-70

 

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

 

Розпорядження голови РДА " Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при районній державній адміністрації "