line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Звіт про роботу громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації у 2016 році

Звіт про роботу громадської ради при

Балаклійській районній державній адміністрації у 2016 році

   Громадська рада є тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, утвореним у відповідності Постанови КМУ № 996 від 03.11.2010 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. У своїй діяльності громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також власним Положенням та Регламентом.

   Склад громадської ради при Балаклійській райдержадміністрації затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 лютого 2015 року № 50 (зміни внесені від 3 липня 2015 року № 377), до якої входить: голова громадської ради, 2 заступника голови громадської ради та 11 членів громадської ради. Функції секретаря громадської ради були покладено на начальника відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації Прокопець Н.Ю. Голова громадської ради Захаров О.М. входить до складу членів колегії райдержадміністрації.

   Громадською радою у 2016 році проведено 6 засідань, на яких розглянуто 15 питань (перелік питань додається). Більшість з питань - є організаційними, або містять інформаційний характер. У засіданнях громадської ради приймали участь також структурні підрозділи райдержадміністрації.

   Діяльність громадської ради висвітлюється відповідно до чинного законодавства.

   На офіційному веб-сайті райдержадміністрації http://balakliya-rda.gov.ua створено окрему рубрику „Громадська рада”, де розміщено матеріали, які стосуються діяльності громадської ради.

 

Перелік питань які розглянуті на засіданнях громадської ради

при Балаклійській районній державній адміністрації у 2016 році

1. Обговорення пропозицій щодо відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Балаклійському районі .

2.Про забезпечення соціальних гарантій ліквідаторів ЧАЕС в частині медикаментозного забезпечення та оздоровлення.

3. Про виконання бюджету району за 2015 рік та завдання на 2016 рік.

4. Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях Балаклійського району.

5. Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку. Переваги від створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків для мешканців квартир.

6. Про соціальну підтримку демобілізованих військовослужбовців із зони АТО .

7.Про стан впровадження в районі заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження.

8. Про стан культурного обслуговування населення в районі.

9. Про здійснення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

10. Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу ГР.

11. Про роботу громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації у 2016 році.

12. Формування проектів місцевих бюджетів на 2017 рік.

13. Про стан реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Балаклійській районній державній адміністрації.

14. Про затвердження Орієнтовного плану роботи громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації на 2017 рік.

15. Про затвердження пропозицій громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації до орієнтовного плану проведення районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році.

 

Голова громадської ради                                                                         О.М.   Захаров