line

ZSU

karmy

bezviz

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол засідання лічильної комісії з підбиття підсумків голосування при обранні складу громадської ради при Балаклійській райдержадміністрації на установчих зборах

Протокол

засідання лічильної комісії з підбиття підсумків

голосування при обранні складу громадської ради при

Балаклійській райдержадміністрації на установчих зборах

м. Балаклія                                                                                       07 лютого 2017 року

 

   Головував: голова лічильної комісії – Карташова К.І.

   Присутні: члени лічильної комісії – Засадченко Н.І., Холодний С.І.

 

   Слухали: 1. Про підсумки підрахунку голосів для обрання складу громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації, яке відбулося на установчих зборах інституту громадянського суспільства 7 лютого 2017 року.

   Голова лічильної комісії Карташова К.І. повідомила, що на установчих Зборах з обрання громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації, уповноваженими представниками інституту громадянського суспільства з правом вирішального голосу було зареєстровано 15-ть осіб. Встановлена Зборами чисельність членів громадської ради – 15-ть осіб.

   Відповідно до Регламенту проведення установчих зборів для обрання складу громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації формування персонального складу громадської ради визначено проводити відкритим голосуванням по кожній висунутій кандидатурі. Таким чином, голосування відбулося по 15-ти кандидатах.

   Голосування відбулося без порушення визначеної процедури.

   За підсумками підрахунку голосів встановлено такі результати:

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

(за алфавітом)

Посада кандидата із зазначенням повної назви ІГС, що висунув його кандидатом

Набрана кількість голосів

1.

Багацький

Іван Григорович

Голова Балаклійської районної Федерації футболу

14

2.

Бондар

Оксана Ярославівна

Голова районної громадської патріотичної спілки жінок “Солідарність“

14

3.

Брачков

Сергій Іванович

Голова Правління Балаклійської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів)

14

4.

Засадченко

Наталія Іванівна

Голова громадської організації "Освітяни Балаклійщини"

14

5.

Захаров

Олександр Михайлович

Голова Балаклійської районної організації ветеранів України

14

6.

Карташова

Калерія Іванівна

Представник громадської організації "Балаклійська районна громадська організація "Культурна ініціатива Балаклійщини"

14

7.

Коваленко

Олександр Леонідович

Голова громадської організації “Світанок“ с. Чепіль Балаклійського району Харківської області

14

8.

Кожевнікова

Ірина Олександрівна

Голова Балаклійської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

14

9.

Конарева

Любов Данилівна

Голова правління ромадської організації інвалідів, багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району Харківської області

14

10.

Кригіна

Інна Дмитрівна

Голова Балаклійської районної профспілкової організації працівників культури

14

11.

Оніщенко

Ірина Віталіївна

Голова районного комітету Балаклійської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України

14

12.

Пономаренко

Надія Степанівна

Голова культурно-просвітницького товариства ім. Т.Г. Шевченка Балаклійського району

14

13.

Холодний

Сергій Іванович

Представник Балаклійського учбово-спортивного центру Харківської області Товариства сприяння обороні України

14

14.

Чех

Валентина Іллівна

Голова громадської організації “Співдружність“ с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області

14

15.

Шеломідо

Олександра Миколаївна

Голова ради Балаклійської районної організації ”Спілка Чорнобиль України”

14

 

   Вирішили:

   1. Вважати обраною на 2017–2018 роки громадську раду при Балаклійській районної державної адміністрації у складі:

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові члена громадської ради

Посада члена громадської ради із зазначенням повної назви ІГС, що висунув його кандидатом

1.

Багацький

Іван Григорович

Голова Балаклійської районної Федерації футболу

2.

Бондар

Оксана Ярославівна

Голова районної громадської патріотичної спілки жінок “Солідарність“

3.

Брачков

Сергій Іванович

Голова Правління Балаклійської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів)

4.

Засадченко

Наталія Іванівна

Голова громадської організації "Освітяни Балаклійщини"

5.

Захаров

Олександр Михайлович

Голова Балаклійської районної організації ветеранів України

6.

Карташова

Калерія Іванівна

Представник громадської організації "Балаклійська районна громадська організація "Культурна ініціатива Балаклійщини"

7.

Коваленко

Олександр Леонідович

Голова громадської організації “Світанок“

с. Чепіль Балаклійського району Харківської області

8.

Кожевнікова

Ірина Олександрівна

Голова Балаклійської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

9.

Конарева

Любов Данилівна

Голова правління громадської організації інвалідів, багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району Харківської області

10.

Кригіна

Інна Дмитрівна

Голова Балаклійської районної профспілкової організації працівників культури

11.

Оніщенко

Ірина Віталіївна

Голова районного комітету Балаклійської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України

12.

Пономаренко

Надія Степанівна

Голова культурно-просвітницького товариства ім. Т.Г. Шевченка Балаклійського району

13.

Холодний

Сергій Іванович

Представник Балаклійського учбово-спортивного центру Харківської області Товариства сприяння обороні України

14.

Чех

Валентина Іллівна

Голова громадської організації “Співдружність“ с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області

15.

Шеломідо

Олександра Миколаївна

Голова ради Балаклійської районної організації ”Спілка Чорнобиль України”

  

   2. Доручити секретарю громадської ради оприлюднити результати підрахунку голосів та список членів громадської ради на офіційному веб-сайті Балаклійської районної державної адміністрації у дводенний термін з моменту завершення голосування.

 

Голова лічильної комісії                                                    К.І. Карташова

 

Секретар лічильної комісії                                                Н.І. Засадченко

 

Члени лічильної комісії                                                       С.І. Холодний