line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол № 4 засідання громадської ради при Балаклійській райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ № 4

засідання громадської ради

при Балаклійській районній державній адміністрації

м. Балаклія                                                                                     25 вересня 2017 року

 

Всього членів громадської ради - 15 чол.

Присутні на засіданні - 14 чол.

   У засіданні громадської ради також прийняли участь Хоменко Ірина Анатоліївна, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, Ситнік Олександр Петрович, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, Швід Світлана Анатоліївна, начальник відділу освіти районної державної адміністрації, Мельник Євгеній Іванович, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно – секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації

   Головуючий на засіданні громадської ради - Захаров Олександр Михайлович, голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

 

Порядок денний:

1. Про хід проведення оздоровчої кампанії у літній період 2017 року.

2. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

3. Підсумки розвитку освіти району в 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 роки.

4. Про стан боротьби із злочинністю в Балаклійському районі за І півріччя 2017 року та заходи щодо покращення цієї роботи в населених пунктах району.

 

   По першому питанню порядку денного "Про хід проведення оздоровчої кампанії у літній період 2017 року" слухали Хоменко Ірину Анатоліївну, головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (доповідь додається).

   Вирішили інформацію головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Хоменко І.А. прийняти до відома.

 

Голосували:” за” – 14, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає

Прийнято одноголосно.

 

   По другом питанню порядку денного "Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років" слухали Ситнік О.П., начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

  Вирішили інформацію начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Ситніка О.П. прийняти до відома.

 

Голосували:” за” 14, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

   По третьому питанню порядку денного "Підсумки розвитку освіти району в 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 роки" слухали Швід С.А., начальника відділу освіти районної державної адміністрації (доповідь додається).

   Вирішили інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Швід С.А. прийняти до відома.

 

Голосували:” за” 14, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

   По четвертому питанню порядку денного "Про стан боротьби із злочинністю в Балаклійському районі за І півріччя 2015 року та заходи щодо покращення цієї роботи в населених пунктах району " слухали Мельника Є.І., начальника взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно – секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації (доповідь додається).

   Вирішили інформацію начальника взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно – секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Мельника Є.І. прийняти до відома.

 

Голосували:” за” 14, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

Голова громадської ради                                                                         О.М. Захаров

 

Секретар громадської ради                                                                     І.В. Бардадим