line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол № 1 від 26 березня 2018 року засідання громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації

 

ПРОТОКОЛ № 1

засідання громадської ради

при Балаклійській районній державній адміністрації

м. Балаклія                                                                    26 березня 2018 року

 

Всього членів громадської ради - 15 чол.

Присутні на засіданні - 15 чол.

 

У засіданні громадської ради також прийняли участь Гололобова Лідія Григорівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, Мельник Євген Іванович - начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації, Ситнік Олександр Петрович - начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, Швід Світлана Анатоліївна - начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

Головуючий на засіданні громадської ради - Захаров Олександр Михайлович, голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

 

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

2. Реалізація антикорупційної політики в органах державної влади.

3. Підсумки соціально-економічного розвитку Балаклійського району за 2017 рік та завдання на 2018року.

         4. Про стан та подальше удосконалення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в районі.

 

По першому питанню порядку денного "Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік" слухали Гололобову Л.Г., начальника фінансового управління районної державної адміністрації (доповідь додається).

Вирішили інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Гололобової Л.Г. прийняти до відома.

 

Голосували: ”за” - 15, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає

Прийнято одноголосно.

           

По другом питанню порядку денного "Реалізація антикорупційної політики в органах державної влади" слухали Мельника Є.І., начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації (доповідь додається).

Вирішили інформацію начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Мельника Є.І. прийняти до відома.

 

Голосували:”за” - 15, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

По третьому питанню порядку денного "Підсумки соціально-економічного розвитку Балаклійського району за 2017 рік та завдання на 2018 року" слухали Ситніка О.П., начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

Вирішили інформацію начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Ситніка О.П. прийняти до відома.

 

Голосували:”за” - 15, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

По четвертому питанню порядку денного "Про стан та подальше удосконалення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в районі" слухали начальника відділу освіти районної державної адміністрації Швід С. А. (доповідь додається).

Вирішили інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Швід С. А. взяти до відома, також було запропоновано продовжувати проводити постійні зустрічі учнів шкіл району з ветеранами та учасниками Другої світової війни, дітьми війни, воїнами АТО, а також з членами родин учасників АТО, які загинули виконуючи свій державний обов’язок; створювати гуртки, клуби та об’єднання патріотичного спрямування у позашкільних навчальних закладах; створювати нові та наповнювати існуючи шкільні музеї, народознавчі світлиці та експозиції, які допоможуть виховувати національно свідомого громадянина України.

 

Голосували:”за” - 15, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

Голова громадської ради                                                                         О.М. Захаров

 

Секретар громадської ради                                                                   І.В. Бардадим