line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол № 3 від 25 вересня 2018 року засідання громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ № 3

засідання громадської ради

при Балаклійській районній державній адміністрації

м. Балаклія                                                                                     25 вересня 2018 року

 

 

   Головуючий на засіданні громадської ради - Захаров Олександр Михайлович, голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

 

   Присутні члени громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації на засіданні: Багацький І., Бондар О., Брачков С., Засадченко Н., Коваленко О., Кожевникова І., Конарева Л., Кригіна І., Оніщенко І., Пономаренко Н., Холодний С., Чех В., Шеломідо О.

        

   У засіданні громадської ради також прийняли участь Кунденко Сергій Вікторович, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, Меркулова Ольга Вячеславівна, спеціаліст відділу культури районної державної адміністрації, Ситнік Олександр Петрович, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

Порядок денний:

 

   1. Вибори секретаря громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

   2. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

     3. Про хід проведення оздоровчої кампанії у літній період 2018 року.

     4. Про стан розвитку культури в Балаклійському районі.

 

1. СЛУХАЛИ:

   Захарова О. - голову громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації, який запропонував обрати секретаря громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

   Відповідно до Положення про громадську раду при Балаклійській районній державній адміністрації та у зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в відділі організаційної роботи та масових комунікацій районної державної адміністрації, запропоновано здійснювати функції секретаря громадської ради Санжаровській Ользі Павлівні – головному спеціалісту відділу організаційної роботи та масових комунікацій апарату районної державної адміністрації, яка не входить до складу громадської ради.

   Інших пропозицій щодо кандидатур на посаду секретаря громадської ради не надійшло.

 

ВИРІШИЛИ:

   Підтримати пропозицію голови громадської ради Захарова О. з питання покладення здійснення функцій секретаря громадської ради на головного спеціаліста відділу організаційної роботи та масових комунікацій апарату районної державної адміністрації Санжаровську Ольгу Павлівну, яка не входить до складу громадської ради.

Голосували: ”за” - 14, ”проти”- немає, ”утрималися” – немає.

Прийнято одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

   Ситніка О., начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років (доповідь додається).

 

ВИРІШИЛИ:

   Інформацію начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Ситніка О. прийняти до відома.

Голосували: ”за” - 14, ”проти”- немає, ”утрималися” – немає.

Прийнято одноголосно.

 

3. СЛУХАЛИ:

   Кунденка С., начальника відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, про хід проведення оздоровчої кампанії у літній період 2018 року (доповідь додається).

 

ВИРІШИЛИ:

   Інформацію начальника відділу у справах молоді та спортурайонної державної адміністрації Кунденка С. прийняти до відома.

Голосували: ”за” - 14, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

4. СЛУХАЛИ:

   Меркулову О., спеціаліста відділу культури районної державної адміністрації, про стан розвитку культури в Балаклійському районі (доповідь додається).

 

ВИРІШИЛИ:

   Інформацію спеціаліста відділу культури районної державної адміністрації Меркулової О. прийняти до відома.

Голосували: ”за” - 14, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає.

Прийнято одноголосно.

 

Голова громадської ради

при Балаклійській районній державній

адміністрації                                                                                О. ЗАХАРОВ

 

Секретар громадської ради

при Балаклійській районній державній

адміністрації                                                                               О. САНЖАРОВСЬКА