line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Голова районної державної адміністрації


1Голова райдержадміністрації

МАСЕЛЬСЬКИЙ СТЕПАН ІВАНОВИЧ

 

 Народився 7 листопада 1971 року с. Новогригорівка, Маловисківський район, Кіровоградська область.

Має повну вищу освіту, у 1992 році закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, отримав кваліфікацію інженер-механік, механізація сільського господарства; у 2003 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України, отримав кваліфікацію магістр державного управління.

 

Нагороди, почесні звання: Орден "За заслуги" ІІІ ступеня, 2010 р., Орден "За заслуги" ІІ ступеня, 2012 р.

 

Трудову діяльність розпочав у 1992 році заступником директора з виробництва, виконуючим обов"язки директора радгоспу "Червоний Жовтень" с.Веселе Балаклійського району Харківської області.

З 1995 року по 2000 рік – виконуючий обов’язки директора дослідно-виробничого господарства "Червоний Жовтень", директор дослідно-виробничого господарства "Червоний Жовтень", с. Веселе, Балаклійський район, Харківська область

З квітня по листопад 2000 року – перший заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації, смт Нова Водолага, Харківська область

З 2000 року по 2001 рік – економічний радник голови Харківської обласної державної адміністрації, м.Харків

З 2001 року по 2003 рік – голова Балаклійської районної державної адміністрації, м.Балаклія, Харківська область

З 2003 року по 2005 рік - заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, голова Харківської обласної державної адміністрації, м. Харків

З 2005 року по 2007 рік - голова Харківської обласної організації Народної Партії, м. Харків

З січня по лютий 2007 рокуекономічний радник відділу по забезпеченню діяльності голови та заступників голови обласної державної адміністрації апарату Харківської обласної державної адміністрації, м.Харків

З 2007 року по 2010 рік - голова Балаклійської районної державної адміністрації, м. Балаклія, Харківська область

З 2010 року по 2014 рік - голова Балаклійської районної ради, м. Балаклія, Харківська область

З травня 2014 року - голова Балаклійської районної державної адміністрації, м. Балаклія, Харківська область

 

Депутат Балаклійської районної ради III, IV, V, VІ та VII скликання

 

Одружений, має сина й доньку.

 

Обов'язки та повноваження

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 26 червня 2018 року № 428

 


                              

РОЗПОДІЛ ОБОВ'ЯЗКІВ

між головою районної державної адміністрації,

першим заступником голови та заступниками голови районної державної адміністрації

1. Голова районної державної адміністрації

МАСЕЛЬСЬКИЙ СТЕПАН ІВАНОВИЧ

    1.1. Очолює районну державну адміністрацію і здійснює керівництво її діяльністю, несе відповідальність за виконання покладених на неї завдань і за здійснення районною державною адміністрацією її повноважень відповідно до Конституції України, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", інших законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади.

   1.2. Представляє районну державну адміністрацію у відносинах із центральними органами державної влади, обласною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування та іншими органами, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами, організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами, регулярно інформує населення про стан виконання повноважень, покладених на районну державну адміністрацію.

   1.3. Організує роботу районної державної адміністрації, визначає її структуру та затверджує штатні розписи, спрямовує і координує діяльність першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

   1.4. Організує контроль у відповідних сферах за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

  1.5. Виступає розпорядником коштів районної державної адміністрації, в межах затверджених бюджетів. Має право  розпорядження рахунками та право підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів.

  1.6. Координує роботу щодо своєчасності сплати податків, внесення інших обов'язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

  1.7. Організує складення проектів бюджету та програм соціально - економічного розвитку району з урахуванням загальнодержавних інтересів і регіональних потреб, подає їх на розгляд районній раді, організує та координує виконання бюджету та схвалених районною радою економічних, соціальних і культурних програм, надає районній раді звіти про їх виконання.

  1.8. Вирішує питання реформування і демонополізації економіки та господарства, сприяння створенню конкурентного середовища, регіонального управління, міжнародних і зовнішньоекономічних зв'язків.

   1.9. Здійснює заходи, пов'язані з мобілізаційною підготовкою, територіальною обороною та цивільним захистом.

   1.10. У межах своїх повноважень визначає та проводить в районі кадрову політику.

   1.11. Утворює, реорганізує, ліквідує, відповідно до законодавства, структурні підрозділи апарату, управлінь, відділів, секторів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, призначає на посади та звільняє з посад у встановленому порядку першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату, заступника керівника апарату районної державної адміністрації, начальника організаційного відділу, керівників та спеціалістів апарату, керівників управлінь, відділів, секторів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступників.

  1.12. Утворює для сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та затверджує їх персональний склад. Очолює колегію районної державної адміністрації та відповідні консультативно-дорадчі органи при районній державній адміністрації.

  1.13. Організує контроль за виконанням Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації виконавчими органами місцевих рад району.

  1.14. На виконання власних і делегованих повноважень одноособово видає розпорядження голови районної державної адміністрації та надає обов’язкові для виконання доручення.

  1.15. Організує взаємодію районної державної адміністрації з обласною державною адміністрацією, районною радою та іншими місцевими радами.

  1.16. Погоджує пропозиції щодо пріоритетів та проектів планів роботи територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

  1.17. Погоджує призначення на посади та звільнення з посад керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

  1.18. Організує технічний захист інформації та створює належні умови для забезпечення контролю за технічним захистом інформації в районній державній адміністрації.

  1.19. Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності та здійснює постійний контроль за забезпеченням її охорони в районній державній адміністрації.

  1.20. Координує, у межах своїх повноважень діяльність управління Державної казначейської служби України у Балаклійському районі Харківської області, Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області, державної податкової інспекції у Балаклійському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Балаклійський відділ Лозівської місцевої прокуратури, Балаклійського районного управління юстиції Харківської області, Балаклійського районного військового комісаріату, Балаклійського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, Ізюмського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області, Балаклійського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області та сприяє їм у виконанні покладених на них завдань.

   1.21. Здійснює інші повноваження, передбачені актами чинного законодавства для місцевих державних адміністрацій.

  1.22. Спрямовує та контролює діяльність: фінансового управління районної державної адміністрації; головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації в частині забезпечення режиму секретності та уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

  1.23. Очолює колегію районної державної адміністрації та відповідні консультативно-дорадчі органи при районній державній адміністрації.

   1.24. У разі відсутності голови районної державної адміністрації його функції і повноваження виконує перший заступник голови, а в разі відсутності останнього - заступник голови районної державної адміністрації, (відповідно до розділу 6 "Порядок взаємозамінності на період відсутності").

 

 

.

Графік особистого прийому громадян

Середа

перша середа

виїзний прийом

друга середа

з 10.00 до 13.00

третя середа

виїзний прийом

четверта середа

з 10.00 до 13.00

Примітка: час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком.

Розпорядження