line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

27 жовтня відбулося спільне засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад та проведення інформаційного заходу в рамках "Децентралізаційного марафону 2016"

IMG 878727 жовтня відбулося спільне засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад та проведення інформаційного заходу в рамках "Децентралізаційного марафону 2016" в потенційних об’єднаних територіальних громадах Харківської області у жовтні 2016 року.

   В засіданні прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, члени районної робочої групи, представники Харківського регіонального відділення Асоціації міст України, депутат обласної ради Людмила Немикіна, керівники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ.

   Метою даного заходу було надання інформаційно-просвітницької, консультативної допомоги в питаннях об’єднання територіальних громадах

   Про цілі та завдання «Децентралізаційного марафону 2016», присутнім розповів виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України Віктор Мірошник.

   Консультант з правових питань Наталія Олексенко та консультант з фінансових питань Микола Наркізов змістовно та інформативно познайомили присутніх із законодавчою базою процесу об’єднання, алгоритмом та процедурою об"єднання .

  Під час зустрічі головну увагу було зосереджено на дотриманні чинного законодавства, добровільності та економічній ефективності даного процесу.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal